TIRNAK BAKIMI - Galata Hair Clinic
11Eyl

TIRNAK BAKIMI

Günlük hayatta en çok kullandığımız uzuvlardan olan ellerimizde çevrenin etkisiyle oluşan veya kalsiyum düşüklüğün kaynaklı olarak tırnaklarımı ciddi anlamda yıpranmaktadır. Kadın-erkek herkesin sağlık ve görünüm anlamında önem verdiği tırnaklarımızda tırnak yeme alışkanlığından, kalsiyum düşüklüğün kaynaklı ince veya yıpranmış tırnaklardan, şeytan tırnak oluşumundan yada kötü tırnak eti görünümünü temizlemek amacıyla tercih edilen bir işlemdir. GHC; uzmanları tarafından medikal manikür uygulaması ile hem daha temiz bir tırnak görünümüne sahip olabilir hem de sağlık anlamında daha hijyenik bir tırnak yapısına sahip olabilirsiniz. İşlem ortalama 1-2 saat aralığında tamamlanmakla birlikte düzenli tekrar isteyen bir uygulamadır.

Bayanlar tarafından tırnak bakımının peşine tercih kalıcı oje uygulaması da sağlanabilmektedir ve tırnağın ihtiyacı olan keratin bakımı da merkezimiz tarafından uygulanabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

Güzellik ve Sağlık konusunda alanın uzman tıbbi ekiplerimizde sektöre yenilik getirmek amacıyla profesyonel hizmetler sunan bir sağlık kuruluşudur…

Bize Ulaşın !


    © 2020 Tüm Hakları Sakları. Galata Hair Clinic

    Scroll to top
    Open chat