Protez Tırnak - Galata Hair Clinic

PROTEZ TIRNAK

Protez tırnak, kalıcı, güçlü ve bakımlı tırnaklara sahip olabilecekleri uygulamadır. Protez tırnak, kişinin tırnaklarına daha sağlıklı ve estetik bir görünüm kazandıran, daha uzun süreli, kişinin kendi tırnakları üzerine özel koruyucular uygulandıktan sonra yapılan tırnak uygulamalarıdır.

Protez Tırnak Uygulamalarından Kimler Yararlanabilir?

– Tırnak yeme alışkanlığı olan,
– Tırnakları düzgün ve şekilli uzamayan,
– Tırnakları hassas olan, tırnak kırılması problemi yaşayan, tırnak yüzeyi pürüzlü olan,
– Çatlama, soyulma gibi sorunlar yaşayan kişilerce kullanılması idealdir ve memnun edici sonuçlar verebilir.

Hem tırnakların uzamasına yardımcı olur hem de tırnak yeme probleminin önüne geçmede kullanışlı yöntemlerdir.
Herhangi bir tırnak sorunu ve rahatsızlığı olmayan kişilerce de uzun süreli kullanımı ve estetik bir görünüm vermesi sebebiyle protez tırnak yaptırılabilir.
Ancak tırnak ve ellerinde mantar olanlar tarafından kesinlikle yaptırılmamalıdır.

Protez Tırnak Bakımı, Kullanım Süresi ve Çıkarılması

Protez tırnaklar 4 hafta kullanıma uygundur , gerçek tırnak uzadıkça bakıma ihtiyaç duyar. Bu durumlarda tırnak dibinde oluşan boşluklar protez tırnak çeşidine göre uygun olan ürünler ile tekrar doldurulabilir, kaplanabilir.

Ancak yapımı uzmanlar tarafından gerçekleştirilen bu protez tırnaklar, yine uzmanlarca çıkarılmalıdır. Yanlış yöntemler ve ürünler kullanılarak çıkarılması gerçek tırnakların zarar görmesine neden olabilir. Çünkü özel ürünler kullanılarak yapılan bu uygulamalar yine özel solüsyonlar yardımı ile çıkarılmaktadır.

Bir cevap yazın

Güzellik ve Sağlık konusunda alanın uzman tıbbi ekiplerimizde sektöre yenilik getirmek amacıyla profesyonel hizmetler sunan bir sağlık kuruluşudur…

Bize Ulaşın !


    © 2020 Tüm Hakları Sakları. Galata Hair Clinic

    Scroll to top
    Open chat