HYDRAFACIAL

Synergy + cildin derinlemesine temizliğini bakımını sağlayan , her cilt problemine çözüm bulmayı hedefleyen kombine bir bakım cihazıdır. Bu kombine bakım 4 farklı çalışma modu ve 4 ayrı başlık ile gerçekleşir.

 • Aqua Teknolojisi
 • Oxygeneo Teknolojisi
 • Quapollar Teknolojisi
 • uCosmo Teknolojisi

olmak üzere 4 modu tek cihazda kombinleyen diğer cihazlardan ayıran özellik olması.

Aqua Teknolojisi

Aqua ile cilt bakımında öncelikle cilt, temizleyici solüsyonlarla ozonlu buhara tutulur. Sonrasında Aqua cihazı devreye girer. Basınç ve vakum bir arada kullanılır. Böylece cilt üzerindeki ölü derinin kaldırılması, gözeneklerin açılması ve cildin alt katmanlarının dezenfekte edilmesi sağlanmaya çalışılır. Böylece cildin, bakım için kullanılan ürünlerden daha iyi faydalanabilmesi amaçlanır.

Kullanımı 3 Basamaktır;

Aqua AHA : İçeriğinde düşük oranda AHA (Glikolik Asit) soyucu özelliği ile ölü deri hücrelerini ciltten uzaklaştırarak cildi temizler, tazeler daha parlak bir görünüm kazanmasını sağlar.

Aqua BHA : İçeriğinde düşük oranda SA (Salisik Asit) Yağlı ciltler ve T bölgesi için kullanılır. Salisilik asit soyucu özelliği ile cildi tahriş etmeden arındırır. Sebum salınımını dengeleyerek siyah nokta ve akne oluşumunun azalmasına yardımcı olur.

Aqua Essence PL Complex: AHA ve BHA ile yapılan işlemler sonrasında uygulanarak bitkisel ekstrat karışımının cilt altına emilimi sağlanır. 8 çeşit bitkisel ekstrat karışımı sayesinde cildi yumuşatır ve nemlendirmeye yardımcı olur.

Oxygeneo Teknolojisi

Sıcak su kaplıcalarından esinlenilerek geliştirilen bir teknoloji olan Oxygeneo, cilt yüzeyine uygulanan solüsyonların milyonlarca mikro baloncuk yöntemi ile cilt altına yedirilmesini ve cildin doğal iyileştirme mekanizmasının çalıştırılmasını sağlar.
Cilt derinlemesine temizlenir, ölü deri, siyah noktalardan ve sebum (yağdan) arındırılır.
Bohr etkisi ile cildin oksijenlendirilmesini sağlar. Böylelikle ciltteki kan dolaşımı artar.
Aktif içeriklerin cildin derinliklerine penetrasyonu sağlar.
Cildi derinlemesine mükemmel bir biçimde nemlendirir.

Bohr Etkisi: Kanda karbondioksit basıncının artması ve pH’nın düşmesi sonucu, oksijenin dissosiye olma eğrisinin sağa kayması veya hemoglobinin oksijeni serbest bırakması olayı.

Karbonattan üretilen Capsugem, MeoBright Jel ve MeoRevive Jel cihaz başlığındaki titreşim ile cilde uygulandığında kimyasal bir reaksiyon oluşturarak milyonlarca CO2 baloncuğu oluşturur. Cihaz başlığındaki titreşim ile ürünler cilt altına iletilir.
Kandaki oksijenlenme artar. Kan dolaşımını hızlandırarak cilt hücrelerini canlandırır.

 • Capsugem : Sodyum Bikarbonat ve Tartarik asit içerir. Derinlemesine temizlik ve aydınlık sağlar.
 • MeoBright Jel : Cildi aydınlatır, pigmentasyonu azaltır, cilt rengini eşitler, güneşten sonraki yan etkileri azaltır.
 • MeoRevive Jel : Cildi Sıkılaştırır, nemlendirir, kırışıklıklarını azaltır, cildi canlandırır.

Quapollar Teknolojisi

Quapollar başlık radyo frekans dalgalarını kullanarak cildi 37-42 derece sıcaklığa kadar ısıtarak kolajen üretimini tetikler , var olan kolajen liflerini sıkılaştırarak cilde daha sıkı ve daha genç bir görünüm sağlar.
Uygulama sırasında başlık yeterli ısıya geldiğinde renk değiştirerek kullanıcıyı uyarır.
Quapollar RF uygulaması ile cilt anında sıkılaşır daha genç ve daha canlı görünür. Kırışıklıkların görünümü hafifler düzenli kullanımda kırışıklıklar azalır.

uCosmo Teknolojisi

uCosmo başlığı ultrasonik titreşimler yardımı ile cildin geçirgenliğini arttırır.

 • Cilt bakım ürünlerinin aktif içeriklerinin cilt altına iletilmesi hafif bir ısı üreterek cilt hücrelerinin metabolizmasını güçlendirir , dolaşımı hızlandırır.
 • Cilt nemini arttırır.
 • Gözenekleri daraltır.
 • Cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir, cilt rengini eşitler.
 • Tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilir.

Cilt tipine uygun olan solüsyon şırınga yardımı ile uCosmo başlığına yerleştirilir. Başlıktaki solüsyon ultrasonik titreşimler yardımı ile cilt altına iletilir.

Bir cevap yazın

Güzellik ve Sağlık konusunda alanın uzman tıbbi ekiplerimizde sektöre yenilik getirmek amacıyla profesyonel hizmetler sunan bir sağlık kuruluşudur…

Bize Ulaşın !


  © 2020 Tüm Hakları Sakları. Galata Hair Clinic

  Scroll to top
  Open chat